Шахраї через SMS вимагають винагороду за виграш справи у суді

11.07.2018

Голова Апеляційного суду Івано-Франківської області Богдан Гриновецький повідомив про нову шахрайську схему, яка кидає тінь на авторитет суду, інформує прес-служба суду.

За його словами, минулого тижня стало відомо про те, що сторона у справі перерахувала вісім тисяч гривень за виграш у її справі на картковий рахунок, надісланий їй смс-повідомленням наче б то працівником суду. Сторона обурилась тоді, коли справу вона програла.

Після вивчення ситуації стало зрозуміло, що це шахрайська схема і голова суду звернувся з офіційним повідомленням про злочин в прокуратуру Івано-Франківської області.

«Закликаємо громадян Прикарпаття не піддаватись спокусі при отримані аналогічних повідомлень, не перераховувати кошти на вказані рахунки, а звертатись з повідомленнями в правоохоронні органи. На жаль, відкритість роботи суду, де на офіційному сайті викладається інформація про списки справ призначених до розгляду почали використовувати шахраї з метою особистої наживи. Ми будемо слідкувати за перебігом розслідування і про його результати повідомимо громадськість», – цитує повідомлення «Українське право».