Під час суду над директором одеської “Вікторії” відкрилися нові дані

13.07.2018

Триває судовий процес над директором табору “Вікторія”, в якому в минулому році сталася пожежа, Петросом Саркісяном.

Вчора, 12 липня, в рамках засідання виступили дві дівчинки, які проживали в нещасливому корпусі, і мама однієї з них.

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Центр правового моніторингу “Гідність”.

Діти підтвердили, що вода в кімнатах корпусу билася струмом досить тривалий період. При цьому електрик табору порадив дітям взувати гумові капці. Також в черговий раз постраждали підтвердили, що в корпусі в різних кімнатах були проблеми із замком.

Під час судового розгляду з’ясувалося, що один з вожатих організовував фаєр-шоу та підпалив рідиною трибуну. Інцидент стався напередодні пожежі.

Свідки підтвердили: те, що трьох дівчаток з однієї кімнати немає серед врятованих, з’ясували лише після евакуації дітей, коли їх кілька разів перерахували. Шланг з водою для гасіння пожежі тягнули з вулиці, від місця, яке розташоване далеко за межами табору.

Крім того, в ході судового засідання прокурор надав речові докази, серед них – обгорілий рушник, системний блок комп’ютера, речовина, якою оброблялися зруби “Екосепт-440”, зрізи з будиночка і інше. Захист Саркісяна зазначив, що дана речовина не захищає від вогню, вона лише захищає від вологи та сонця і повинна наноситися зверху вогнезахисного просочування “Екосепт-450”. Більш того, згідно з висновками експертизи, речовина “Екосепт-440” взагалі не виявлена.

Адвокат постраждалих дітей Микола Стоянов попросив на наступне засідання принести знайдений на попелищі кип’ятильник. За його словами, в подальшому він планує довести, що цей електроприлад не є речовим доказом.

На наступному засіданні буде розглянуто уточнене клопотання Стоянова про накладення арешту на майно громади Одеси у зв’язку з цивільним позовом не лише до Саркісяна, а й до одеського міськраді.