1.    
  2.     НАЗК заявило до НАБУ на суддю із Донеччини

НАЗК заявило до НАБУ на суддю із Донеччини

04.09.2018

Національне агентство із запобігання корупції затвердило обґрунтований висновок щодо недостовірних відомостей у декларації судді. Про це повідомила прес-служба Агентства.

“До Національного антикорупційного бюро направлено обґрунтований висновок, затверджений за результатами повної перевірки е-декларацій судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Сергієнко Ганни Леонідівни. Рішення про це прийнято на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції”, — йдеться у повідомленні.

Так, подаючи декларацію за 2015 рік, суддя не вказала дохід чоловіка, виплачений йому у вигляді компенсації Посольством України в Литовській Республіці за час перебування у довготерміновому відрядженні за кордоном, передає УНН.

Загалом сума таких виплат з січня по грудень 2015 року становила 39 тисяч 709 доларів США.

У НАЗК зазначили, що відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Національне агентство також наголошує, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Нагадаємо, 13 серпня НАЗК заявило до НАБУ на екс-суддю Верховного суду і нардепа.

Написати коментар