Наркоторговці постануть перед судом

13.09.2017

Слідчі київської прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо 13 членів злочинної організації, яка займалася масовим збутом наркотичних, психотропних речовин та сильнодіючих лікарських препаратів в столиці і ще 4 регіонах України. На даний момент обвинувальні акти щодо учасників злочинної групи за ч.1 ст. 255, ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321, ч. 3 ст. 311, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 263-1 КК України направлено до суду для розгляду по суті. Ухвалами судів на грошові кошти обвинувачених і їх накладено арешт. Про це передає sud.ua.

Злочинна група складалася з 3 організаторів, кур’єрів, операторів зв’язку і постачальника, що забезпечував діяльність нарколабораторії. Важливо, що одним з наркокур’єрів був співробітник київської поліції.

Під час обшуку співробітники правоохоронних органів вилучили 14 одиниць вогнепальної зброї, 7 бойових гранат, близько півтори тисячі боєприпасів. Крім зброї були знайдені кошти в сумі близько 300 тис гривень.
Також були виявлені кілограми і літри наркотичних засобів, таких як гашиш, метадон, амфетамін, тисячі таблеток сильнодіючих лікарських засобів.

За попередньою оцінкою, на чорному ринку сума конфіскованих наркотиків склала майже 6 млн гривень.