Мартиненко викинув повістку, яку йому у суді вручив детектив НАБУ

05.11.2018

Колишній депутат Верховної Ради Микола Мартиненко відмовився отримувати повістку Національного антикорупційного бюро України, яку детектив вручив йому перед засіданням Шевченківського райсуду Києва.

Про це повідомили у Центрі протидії корупції, опублікувавши відповідне відео, пише «НВ».

На ньому видно, як детектив НАБУ вручає Мартиненку повістку на допит як свідку, однак той просто викидає документ на підлогу, заявляючи про незаконнисть дій антикорупціонера.

“Детектив НАБУ прийшов до Шевченківського суду, щоб вручити перед засіданням екс-нардепу Миколі Мартиненку повістку на допит. Мартиненко відмовився її брати та викинув на підлогу”, – йдеться у повідомленні.

У якій саме справі Бюро викликало колишнього депутата, не уточнюється.

Нагадаємо, що колишнього народного депутата від фракції Народний фронт Миколу Мартиненка підозрюють в причетності до розтрати $17,28 мільйонів на державному підприємстві Східний гірничо-збагачувальний комбінат під час постачання уранового концентрату з Казахстану через австрійську компанію-посередника Steuermann.

Політика зобов’язали здати закордонний паспорт і не залишати Україну, однак за нього поручився ряд народних депутатів і міністрів, в тому числі глава Мінінфраструктури Володимир Омелян і міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Мартиненко відкидає висунуті проти нього звинувачення.