Луцький суд довго розглядає справу про хабар працівника контррозвідки

31.08.2017

У Луцькому міськрайонному суді продовжують розгляд справи працівника Департаменту контррозвідки України Анатолія Семенюка, якого в січні цього року затримали за отримання хабара від прикордонника. Про це пише 4влада.

Кримінальне провадження до суду надійшло 23 травня, з того часу триває його розгляд.

Семенюку інкримінують ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нещодавно суддя Ігор Ясельський продовжив відсторонення Анатолія Семенюка від посади до 3 жовтня. Наступне судове засідання заплановане на 27 вересня.

Нагадаємо, 23 січня військова прокуратура Луцького гарнізону спільно зі співробітниками Управління внутрішньої безпеки СБ України, задокументували факт вимагання та одержання «хабара» заступником начальника 2 відділу 6 Управління Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки України підполковника Анатолія Семенюка.

Слідство зафіксувало 2 факти отримання хабара посадовцем.

Спочатку 17 січня в Луцьку він отримав від військовослужбовця Луцького прикордонного загону хабар в розмірі 8200 гривень за неперешкоджання нібито незаконній діяльності його та третіх осіб, пов`язаної з контрабандою товарів через держкордон України. 23 січня обвинувачений в автомобілі у Луцьку отримав від того ж прикордонника неправомірну вигоду в розмірі ще 7400 гривень. Після цього його одразу ж затримали правоохоронці.