Кернес знову спробує “втекти” з полтавського суду

09.11.2018

Захист мера Харкова Геннадія Кернеса у третій раз звернувся до Верховного Суду з клопотанням про зміну підсудності за справою проти міського голови

Про це повідомила представник потерпілого Сергія Ряполова Тетяна Зелькіна на своїй сторінці в Facebook, передає Depo.Харків.

“Подзвонили з Верховного Суду, повідомили що на понеділок, 12 листопада, на 16:00 призначено засідання за клопотанням захисту Кернеса Г. А. про зміну підсудності”, – написала вона.

Зелькіна нагадала, що це третє клопотання такого роду, у перших двох захисту було відмовлено.

Як повідомляв Depo.Харків, Полтавський апеляційний суд призначив розгляд кримінального провадження щодо Кернеса, Віталія Блинника та Євгена Сміцького на 11:00 12 листопада. Також запланована онлайн-трансляція судового засідання.

Як відомо, 10 серпня Київський районний суд Полтави закрив кримінальне провадження проти мера Харкова Геннадія Кернеса, якого звинувачували у незаконному позбавленні волі, катуванні та погрозах вбивством активістам Євромайдану.

Суддя Андрій Антонов звинуватив сторону обвинувачення у “перекладанні необхідності доведення вини” саме на суд, так як прокурори не з’являлися на останні засідання.

Рішення про закриття справи оскаржила Генпрокуратура та потерпілі.

13 вересня засідання Апеляційного суду Полтавської області у справі проти Кернеса тривало трохи більше 10 хвилин.