Керівник апарату одного із судів Черкащини намагався приховати продаж автомобіля

05.11.2018

Керівник апарату одного із міських судів Черкаської області, продавши автомобіль, вартість якого становить понад 132 тис. грн, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції, у встановленому законом порядку, про суттєві зміни в своєму майновому стані, що зумовлені реалізацією цього автомобіля.

Про це пише «Про все. Черкаси».

Постановою Шполянського районного суду від 17 серпня 2018 року посадовця визнано винним у вчиненні зазначеного вище правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 1700 грн. Не погоджуючись з указаним рішенням, працівник суду оскаржив його до вищестоящої інстанції.

Прокуратурою належно та в повному обсязі забезпечено участь в апеляційному суді Черкаської області під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За принципової позиції прокурора, рішенням апеляційного суду Черкаської області від 2 листопада апеляційну скаргу керівника апарату міського суду на рішення суду першої інстанції залишено без задоволення.

На цей час рішення набрало законної сили.