Холодницький через суд хоче заборонити використовувати плівки з його кабінету як доказ

05.07.2018

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький подав позов до Верховного суду, вимагаючи заборонити Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурів використовувати записи «плівок» з його кабінету у якості доказу проти нього. Про це стало відомо 5 липня під час розгляду його позову на засіданні Адміністративної палати Верховного суду, на яке сам Холодницький не з’явився. Про це повідомляє «Главком».

Цей позов може бути використаний Холодницьким для затягування розгляду його справи  Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів, вважають в Центрі протидії корупції.

«Холодницький може вимагати від КДКП не розглядати скарги проти нього без судового рішення щодо можливості використання цих плівок у його дисциплінарній справі. Тим часом суд може затягувати розгляд цього питання надовго, — стверджує Олена Щербан, юрист Центру протидії корупції. — Очевидно, що керівник САП шукає будь-які можливості уникнути покарання та залишитися на своїй посаді».

Наступне засідання суду заплановане на 20 вересня. Засідання КДКП, на якому розглядатимуть скарги проти Холодницького, має відбутися 26 липня. Нагадаємо, раніше Національне антикорупційне бюро України оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій щодо Холодницького.