1.    
  2.     Обрано членів Ради суддів України

Обрано членів Ради суддів України

06.03.2018

Пізно ввечері 5 лютого у Києві на XV з’їзді суддів відбулися вибори членів Ради суддів України. Про це повідомляє «Ракурс».

Для підрахунку голосів було сформовано лічильну комісію в складі 15 осіб. Під час підготовки до голосування надійшла пропозиція щодо внесення змін до процедури обрання членів Ради суддів України від делегата Андрія Жука. Її розглянули під час виготовлення бюлетенів для голосування.

Так, шляхом таємного голосування членами Ради суддів України обрано: Ігоря Бахаєва, Марію Бойко, Вадима Бутенка, Олену Журавську, Ігоря Костюкова, Дмитра Мальцева, Віктора Маслова, Дмитра Мовчана, Інну Плахтій, Оксану Савенко, Вікторію Чебан, Андрія Жука, Валерію Чорну, Івана Колісника, Оксану Марченко, Наталю Мороз, Тетяну Суярко, Сергія Єремейчука, Людмилу Демич, Андрія Калараша, Дениса Масенко, Євгена Мезенцева, Богдана Моніча, Юрія Власова, Галину Діброву, Володимира Кравчука, Єгора Краснова, Віктора Остапука і Олега Ткачука.

Таким чином, всього обрано 29 членів з 31 Ради суддів України. Ще двох членів РСУ за квотою адміністративних судів оберуть 6 березня.

Законом передбачено, що до Ради суддів обирається також по одному судді від ще не створених вищих спеціалізованих судів: з питань інтелектуальної власності та антикорупційного суду.

Написати коментар