У рамках судової реформи реорганізують 10 київських судів

22.12.2017

У рамках судової реформи в Україні планують ліквідувати 142 місцевих загальних суди і утворити 74 окружні суди. Зокрема, у Києві – ліквідувати 10 районних і утворити 6 окружних судів.

Про це повідомляє Вища рада правосуддя, передає «Українська правда».

Відповідний проект указу президента щодо реорганізації судів надійшов до ВРП 18 грудня. 21 грудня рада його розглянула на своєму засіданні.

“Вища рада правосуддя вирішила: вважати за можливе ліквідацію місцевих загальних судів та утворення окружних судів, запропонованих проектом указу президента”, – йдеться у рішенні ВРП від 21 грудня.

Зазначеним проектом указу президента передбачено ліквідувати, зокрема, у Києві 10 районних судів: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський.

Замість них пропонується утворити 6 окружних суди.

Зокрема, Дарницький окружний суд у Дарницькому районі, Дніпровський окружний суд у Деснянському та Дніпровському районах, Подільський окружний суд в Оболонському та Подільському районах, Центральний окружний суд у Печерському та Голосіївському районах, Солом’янський окружний суд у Святошинському та Солом’янському районах та Шевченківський окружний суд у Шевченківському районі столиці.

Аналогічні зміни торкнуться низки судів по всій території України.