Суд над Януковичем може затягнутися ще на чотири місяці

23.10.2018

Суд у справі про держзраду екс-президента-втікача Віктора Януковича може затягнутися ще приблизно на чотири місяці у зв’язку з необхідністю реєстрації в реєстрі адвокатів Росії адвоката останнього Олександра Горошинського

Відповідне клопотання сторони захисту Януковича ухвалив Оболонський районний суд Києва.

Про це повідомляє Depo.ua.

Горошинський озвучив заяву підзахисного, в якій той повідомляє, що готовий виступити в суді з останнім словом у режимі відеоконференцзв’язку.

За словами захисника, від час виступу Януковича адвокат має знаходитися поруч з ним на Росії і надавати правову допомогу. Але для цього Горошинському як адвокату попередньо необхідно отримати дозвіл на роботу адвокатом на території Росії від Міністерства юстиції цієї країни.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко ухвалив це клопотання і сказав, що надасть “розумний термін” для реєстрації адвоката. Проте точного терміну суддя не уточнив, оскільки захисники досі не закінчили дебати.

При цьому в суді припустили, що реєстрація Горошинського на Росії може тривати приблизно 3,5-4 місяці.

Заслухавши адвоката Януковича та зважаючи на його зайнятість (на сьогодні у ньго призначене інше судорве засідання в Солом’янському райсуді Києва, – ред.) судове засідання відклали на завтра, 24 жовтня, на 9:00.

Нагадаємо, 22 жовтня адвокати Олександр Горошинський і Олександр Байдик, які захищають екс-президента-втікача Віктора Януковича у справі про держзраду, знову не прийшли у суд і зірвали засідання.

22 жовтня Горошинський заявляв, що Янукович особисто прийде на судове засідання для виголошення останнього слова.

19 жовтня адвокати Януковича вкотре зірвали суд, не з’явившись на засідання. Вони заявили, що їх викликав до Москви для узгодження правової позиції Янукович.

Як відомо, Оболонський райсуд Києва запросив екс-президента Віктора Януковича виступити з останнім словом в суді 12 жовтня.

Однак сторона захисту підозрюваного Януковича, яка виступала в межах судових дебатів 1, 2, 5, 8, 10 і 12 жовтня не завершила свій виступ.

Тож 12 жовтня заключне слово Януковича в суді перенесли.