Справу хакера Капканова розгляне суд присяжних

19.06.2018

На черговому судовому слуханні справи Геннадія Капканова в Октябрському райсуді Полтави йому подовжили арешт на два місяці, до 24 серпня 2018 року. Про це пише PL.oblast.online.

Полтавця Геннадія Капканова, якого підозрювали в організації міжнародної хакерської кібермережі «Avalanche», судитиме суд присяжних.

Про це йшлося на слуханні його справи в Октябрському райсуді Полтави.

18 червня Геннадій Капканов, якого тримають в одиночній камері, попросив розглядати його справу судом присяжних, і колегія суддів задовольнила його клопотання.

На сьогодні йому інкримінують не хакерські злочини, а лише опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків (стаття 342, ч. 2 ККУ).

Прокурор Володимир Живило подав клопотання про подовження терміну дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб.

Колегія суддів у складі головуючого Віталія Микитенка, Олександра Струкова та Анатолія Савченка задовольнила клопотання.

Тепер Геннадій Капканов залишиться під вартою до 24 серпня 2018 року.

Нагадаємо, полтавського хакера Капканова хочуть ув’язнити довічно.

Читайте статті

Один коментар на пост “Справу хакера Капканова розгляне суд присяжних”

  1. Василий Меленчук:

    А посмотрите кто на фотографии ГРД – что они знают и что умеют с их жизненным и трудовым опытом, просто захотелось повыпедриваться и показать, что от их мнения зависит судьба судей. Только ленивый не хает и не издевается на судьями. На одного ленивого стало меньше.

Написати коментар