НАЗК перевірить ще одного суддю, «відрядженого» до Солом’янського райсуду

02.04.2018

НАЗК розпочало повну перевірку декларації судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Ганни Сергієнко за 2015-2016 роки. Рішення про проведення повних перевірок декларацій ухвалене на підставі інформації, отриманої від суб’єктів звернення, про можливе відображення у таких деклараціях недостовірних відомостей, яка містить фактичні дані, що можуть бути перевірені – повідомляється на сайті відомства. Про це повідомляє “Суддівство”.

29 грудня 2017 року Ганна Сергієнко Указом Президента України була переведена шляхом відрядження строком до шести місяців до Солом’янського районного суду міста Києва.

Це вже третя відряджена до Солом’янського районного суду суддя, щодо якої НАЗК розпочало перевірку.

Раніше, на своєму засіданні 19 березня 2018 року НАЗК вирішило здійснити перевірку електронних декларацій ще двох суддів, які відряджені до Солом’янського районного суду міста Києва строком на шість місяців – Ірини Антипової та Віктора Фоміна.

На засіданні 23 березня 2018 Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки судді Солом’янського районного суду м. Києва Олени Мозолевської.

Повна перевірка декларації здійснюється упродовж 60 календарних днів з дня ухвалення Рішення НАЗК про її проведення.

У разі виявлення ознак адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, уповноважені особи Національного агентства складають протокол про таке правопорушення, який направляється до суду згідно з рішенням Національного агентства. У разі виявлення ознак іншого корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, Національне агентство затверджує обґрунтований висновок та надсилає його іншим спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції.