Нардеп Ємець втручається у здійснення правосуддя?

12.09.2017

На сайті Вищої ради правосуддя у відповідному розділі «Реєстр повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя» міститься повідомлення суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду щодо втручання у здійснення правосуддя народним депутатом Л.Ємцем.

У вказаному повідомленні зазначається, що у провадженні Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду знаходилась заява ТОВ «Касмет» про роз’яснення постанови Дніпропетровською апеляційного адміністративного сулу від 01.11.2011 у справі № 2а-423/10/0408 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Вітраж» та інших до Криворізької міської ради Дніпропетровської області про скасування рішення.

08.11.2016 р. Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом було зареєстровано письмове депутатське звернення народного депутата України Ємця Л.О. до голови Дніпропетровського апеляційного адміністративною суду.

У вищезазначеному депутатському зверненні народний депутат просить: «…зважаючи на великий суспільний резонанс щодо розгляду цієї судової справи, прошу забезпечити її справедливий, не упереджений та об’єктивний розгляд».

Водночас, Леонід Ємець не єдиний депутат, хто звертався до голови суду.

Так, в іншому повідомленні суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду вказується, що 31.10.2016,01.11.2016 та 02.11.2016 Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом з приводу цієї справи зареєстровані письмові депутатські звернення народних депутатів України – В. Парасюка, Д. Яроша, І. Лапіна, Д. Добродомова, Н. Савченко та Ю.Тимошенка до голови Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду.

Нагадаємо, що нещодавно Вища рада правосуддя визнала дії народного депутата України Г.Логвінського втручанням у діяльність судді щодо здійснення правосуддя.