Брегей: При призначенні суддів ВС конфлікт інтересів у Романюка не побачить тільки сліпий

08.09.2017

Член Вищої ради правосуддя Ярослав Романюк не може брати участь у розгляді рекомендацій ВККСУ стосовно 69 переможців конкурсу, які не склали успішно кваліфікаційний іспит, оскільки у нього існує конфлікт інтересів, котрий не побачить тільки “сліпий”. Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці суддя Кіровоградського окружного адмінсуду Роман Брегей, передає «Суддівство».

Він пояснив ситуацію: Романюк як кандидат на посаду судді Верховного Суду не склав успішно кваліфікаційний іспит, адже за результатом конкурсу не набрав 157,5 балів. Таких переможців конкурсу, яким ВККС “натягнула бали”, за словами Брегея, є 69 чоловік.

Суддя Криворізького адмінсуду подав відповідну скаргу до ВРП, де «просив відмовити у внесенні Президенту України подання (…) про призначення конкурсантів, які за результатами кваліфікаційного іспиту не набрали 157,50 балів».

Роман Брегей наполягає, що під час розгляду його скарги Вищої радою правосуддя у Ярослава Романюка виникне конфлікт інтересів, адже розглядаючи ситуацію щодо конкурсантів, що не подолали бар’єр у 157,5 балів, Романюку доведеться по суті давати правову оцінку і своєму випадку.

Суддя звернувся до НАЗК з проханням надати висновок, чи є у Ярослава Романюка конфлікт інтересів у цій ситуації .