1.    
  2.     Суд дозволив ГПУ оглянути будівлю “1+1 Media”

Суд дозволив ГПУ оглянути будівлю “1+1 Media”

06.09.2017

Печерський райсуд Києва дозволив слідчому Генеральної прокуратури здійснити огляд будівлі, де розташовано холдинг «1+1 Media», у справі про розкрадання коштів у «Приватбанку». Про це передає «Українська правда».

Слідчий Генпрокуратури просив суд дати дозвіл на огляд житло-офісного будинку із вбудовано-прибудованими приміщеннями й підземним паркінгом загальною площею 10 800 кв. м, що розташований в Києві на вул. Кирилівська, 23 (раніше вулиця Фрунзе). Ця будівля належить ТОВ «Поділ Нерухомість», у ньому розташований медіахолдинг «1+1 Media» і телеканал ТЕТ.

Так, у травні 2014 року Національний банк і «Поділ Нерухомість» уклали іпотечний договір із забезпечення вимог НБУ як іпотекотримач за договором рефінансування від 3 березня 2009 року.

Предметом іпотеки за зазначеним договором виступила зазначена будівля.

Під час розслідування за фактом зловживання службовим становищем і заволодіння посадовими особами «Приватбанку» чужим майном слідство призначило комплексно-комісійну оціночно-будівельну, оціночно-земельну й товарознавчу експертизи зазначеної будівлі.

Для проведення огляду будівлі слідство клопотало про організацію безперешкодного доступу до об’єкта й належні умови роботи під час огляду.

28 серпня суд задовольнив клопотання слідства.

Як відомо, на початку липня генпрокурор Юрій Луценко заявляв про наявність питань до колишнього керівництва «Приватбанку» й представників Національного банку про незаконну видачу кредитів у грудні 2016 року.

Провадження ґрунтуються на подіях грудня 2016 року, а також періоду з 2008-го до 2016 року. Зокрема, слідство сконцентрувалося на видачі кредитів на кілька десятків мільярдів гривень двом структурам, пов’язаним із бенефіціарами «Приватбанку».