1.    
  2.     Розпочався суд над охоронцем нардепа Яроша

Розпочався суд над охоронцем нардепа Яроша

07.09.2017

На Дніпропетровщині почався суд над охоронцем народного депутата України Дмитра Яроша Михайлом Навроцьким, якого підозрюють у вогнепальному пораненні таксиста, – передає «Радіо Свобода».

Вібулося підготовче засідання  у Заводському районному суді Кам’янського. На засіданні суд відхилив клопотання захисника потерпілого про розкриття інформації про майнове становище підсудного для можливого подальшого стягнення з нього компенсації моральних та матеріальних збитків.

За інформацією прокурорів, підсудному повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за трьома статтями Кримінального кодексу України – хуліганство, умисне тілесне ушкодження та незаконне зберігання зброї та боєприпасів. Йому може загрожувати до 8 років ув’язнення. При цьому, сторона обвинувачення проінформувала, що підстав для закриття кримінального провадження немає.

Нагадаємо, 14 травня в Кам’янському на Дніпропетровщині стався конфлікт зі стріляниною, одна людина була поранена. За даними поліції, конфлікт стався після того, як водій таксі не відповів пасажирам українською мовою. Вогнепального поранення зазнав колега таксиста, який поспішав йому на допомогу. Затриманим через стрілянину є охоронець Дмитра Яроша.