1.    
  2.     Суддя Сівчук оскаржує адмінпротокол за керування автомобілем напідпитку

Суддя Сівчук оскаржує адмінпротокол за керування автомобілем напідпитку

12.02.2017

Суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук оскаржує притягнення його до адмінвідповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, повідомляє Громадське.Волинь.

Нагадаємо, цього суддю за різного роду порушення і навіть за підозрою у перебуванні нетверезим за кермом неодноразово зупиняли працівники патрульної поліції Луцька.

Так, 17 серпня 2016 року вершителя правосуддя оштрафували за порушення правил дорожнього руху, бо він нібито зупинив своє авто ближче, ніж за десять метрів від пішохідного переходу. Однак, тоді головуючий суддя у справі Віталій Ковтуненко взяв самовідвід та направив справу до Ківерцівського районного суду.

Під час оскарження ним порушень, суд переглядав відео, на якому Сівчук втікав від патрульних та говорив, що ніде не працює. Врешті усі протоколи та постанови, складені на нього тоді, суди скасували.

Вже повторно Андрія Сівчука оштрафували на залізничному переїзді за те, що проїхав на червоне світло, та ще й виписали постанову за кермування у стані алкогольного сп`яніння. Суддю оштрафували на 10200 гривень та позбавили водійських прав на рік.

Щодо розгляду у судді та оскарження цього рішення, вже п’ятого адмінпорушення суддею Сівчуком, стало відомо, що на перше засідання суддя Сівчук не з’явився. Його адвокат Олег Антонюк пояснив відсутність скаржника перебуванням у відпустці. На друге засідання Сівчук прийшов, але забороняв журналістам не тільки фіксацію інформації, а й присутність на судовому засіданні. Мотивував таку позицію тим, що всі ЗМІ пишуть не об’єктивно і викривлюють інформацію.

Проте, оскільки вимога Сівчука порушувала права журналістів, головуючий у справі суддя Віктор Гапончук дозволив відеозйомку за виключенням самого Сівчука.

На черговому судовому засіданні позивач відмовився давати будь-які пояснення щодо суті справи до допиту свідків. Те ж саме вчинив і його адвокат. Тому Андрій Сівчук вимагав допитати, у першу чергу, окремих очевидців події, а не всіх. Суддя Гапончук же клопотав про допит усіх свідків, вказаних у адмінматеріалах, і виніс таку ж постанову.

Як відомо, Андрій Сівчук є кандидатом у судді Верховного суду, який навесні буде повністю сформований. Нещодавно Вища кваліфікаційна комісія суддів України допустила його до складання тестів.